Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Продукт призначений для компаній малого бізнесу з одним робочим місцем для керівника, який самостійно веде управлінський облік.

Рішення для управлінського фінансового обліку, дозволяє вести облік всіх господарських операцій для визначення фінансових результатів за напрямками діяльності (видами бізнесу), а також облік за центрами фінансової відповідальності (ЦФО).

Рішення для автоматизації управлінського фінансового обліку на невеликих підприємствах. Дозволяє організувати управлінський фінансовий облік для ефективного контролю над бізнесом і містить ефективні засоби для вирішення облікових завдань для невеликих підприємств.

Програма володіє рядом функціональних можливостей, які необхідні для автоматизації управління ефективністю бізнесу великих холдингів, підготовки та аналізу окремої та консолідованої звітності

Продукт призначений для вирішення завдань управління фінансами та ведення обліку, як відокремлених підприємств, так і підприємств, об'єднаних у групи (холдинги, конгломерати, групи компаній).

Готове рішення для автоматизації оперативного управління на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все найнеобхідніше для ведення оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємстві.

Ми автоматизуємо: