Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Продукт для автоматизації управління складським господарством підприємства. Дозволяє ефективно автоматизувати управління технологічними процесами сучасного складського комплексу.

Спеціалізоване рішення на базі технологічної платформи "1С: Підприємство 8.2" призначене для автоматизованого управління бізнес-процесами відділу транспортної логістики підприємства.

Рішення призначене для автоматизації оперативного і управлінського обліку, аналізу та планування операцій в роздрібній торгівлі одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для спорту та активного відпочинку, як у форматі одиночних магазинів, так і роздрібній торговельній мережі.

Рішення призначене для автоматизації торговельної діяльності магазинів та інших роздрібних торгових точок, у тому числі об'єднаних в торгову мережу.

Продукт «1С: Підприємство 8. Торгівля для приватних підприємців України» призначений для автоматизації обліку торговельної діяльності (оптова та роздрібна торгівля, надання послуг) приватних підприємців України на єдиному та фіксованому податку.

Рішення для автоматизації управлінського та оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємствах, що використовують автотранспорт для власних потреб.

Рішення дозволяє в комплексі автоматизувати завдання оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Конфігурація дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку зарплати, аналізу і планування торгових операцій, підготовку обов'язкової звітності.

Рішення для автоматизації управління в компаніях, що працюють на ринку надання послуг легкових таксі та оренди автомобілів.

Ми автоматизуємо: