Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Рішення, призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в малих і середніх організаціях, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, а також оптову та роздрібну торгівлю, надання послуг, виробництво і т.д.

Продукт призначений для автоматизації управління будівельним виробництвом, формування календарних планів будівництва, потреби в необхідних ресурсах, а також для ведення виробничого обліку й аналізу ходу виконання будівельно-монтажних робіт.

Програмний продукт для комплексної автоматизації будівництва. Продукт призначений для повноцінної автоматизації різних учасників будівельного процесу по всіх циклах управління: фінансами, виробництвом і ресурсами, персоналом та ін.

Комплексне прикладне рішення, що охоплює основні контури управління і обліку на виробничому підприємстві України.

Рішення для автоматизації управління проектами та портфелями проектів, включаючи проектне бюджетування і управління трудовими і матеріальними ресурсами.

Рішення призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, а також для автоматизації функцій фінансових відділів будівельних організацій.

Ми автоматизуємо: