Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Інструмент для комплексної автоматизації розрахунку заробітної плати і ведення кадрового обліку в установах, що фінансуються за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів.

Призначений для автоматизації управлінського обліку на підпріємствах харчування самого різного типу и масштабу як одиночних, так і мережевих структур.

Комплексне рішення для управління діяльністю установ початкової та середньої професійної освіти. Продукт охоплює всі рівні управлінської діяльності основних підрозділів коледжу та інтегрується з типовими рішеннями фірми «1С» для бухгалтерії та відділу кадрів.

Рішення для комплексної автоматизації підприємств України різних галузей і видів діяльності, умовно віднесених до сфери "Машинобудування".

Продукт для автоматизації управління складським господарством підприємства. Дозволяє ефективно автоматизувати управління технологічними процесами сучасного складського комплексу.

Рішення призначене для автоматизації діяльності мережевих і одиночних SPA-салонів, Wellness-центрів, великих салонів краси, масажних салонів.

Спеціалізоване рішення на базі технологічної платформи "1С: Підприємство 8.2" призначене для автоматизованого управління бізнес-процесами відділу транспортної логістики підприємства.

Продукт для роботи зі специфічним асортиментом (лікарські засоби, товари медичного призначення) і бізнес-процесами (посерійного облік лікарських засобів, контроль фальсифікатів і термінів придатності, контроль правил ціноутворення і т.д.) аптек, як для одиночної аптеки, так і мережі аптек .

Рішення, призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку в малих і середніх організаціях, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, а також оптову та роздрібну торгівлю, надання послуг, виробництво і т.д.

"1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства" - галузеве рішення для ведення бухгалтерського і податкового обліку в сільськогосподарських організаціях.

Назад 1 2 3 4 Вперед

Ми автоматизуємо: