Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Консультації аудитора

 

Опис

Користувачі ліцензійних програмних продуктів «1С:Підприємство» мають можливість задати запитання експертам і аудиторам з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку – за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми.

Максимальний час підготовки відповіді – сім робочих днів з моменту отримання остаточно сформульованого запитання.

Переваги

Інструкції

Задати запитання можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з Особистого кабінету користувача на сайті its.1c.ua.

Правильно поставлене запитання виключає необхідність направлення уточнень, що прискорює процес підготовки консультації і дозволяє дати максимально точну відповідь.

Як правильно задати запитання?

  1. Вкажіть назву та організаційно-правову форму компанії.
  2. Вкажіть реєстраційний номер програми «1С:Підприємство» (якщо запитання задається в рамках безкоштовної консультації, то на вказаний номер має бути оформлено договір 1С:ІТС ПРОФ на 12 місяців (платний або пільговий за схемою 8+4)).
  3. Опишіть господарську ситуацію, яка викликала запитання: сформулюйте умови, за яких вона виникла, визначте дії, які були вчинені, вкажіть всі особливості, які впливають на відповідь (режим оподаткування, період здійснення операції і т.п.)
  4. Чітко та грамотно формулюйте свої думки.
  5. Кожне запитання має надсилатися окремим листом. У разі отримання листа, який буде містити кілька запитань, не пов'язаних між собою, буде відправлена відповідь про неприйняття до розгляду звернення, яке містить кілька запитань. Таким чином, необхідно визначиться з найбільш важливим запитанням, і направити його аудитору.
  6. За кожним запитанням можна задавати не більше одного уточнюючого запитання. У разі надання аудитором відповіді на уточнююче запитання, консультація вважається завершеною. У разі виникнення додаткових запитань користувачі можуть придбати (докупити) необхідну кількість консультацій аудитора.

Приймаються до розгляду запитання за такими темами:

Не будуть прийняті до розгляду запитання:

* У разі надходження в одному листі запитань щодо ведення обліку та порядку відображення у конфігурації «1С:Підприємство», відповідь буде надано тільки на запитання щодо ведення обліку. Для уточнення порядку відображення господарської операції у типових конфігураціях «1С:Підприємства», після отримання відповіді аудитора, слід звернутися до Служби технічної підтримки користувачів з 1С:Підприємства.

Вартість

Користувачі, які уклали договір 1С:ІТС ПРОФ на 12 місяців або пільговий договір 1С:ІТС ПРОФ на 12 місяців (за схемою 8+4) мають можливість отримати одну безкоштовну консультацію в рамках сервісу «Консультації аудитора» протягом терміну дії договору. Невикористана безкоштовна консультація не переноситься на наступний період.

У разі необхідності додаткових (другої та наступних) консультацій аудитора, користувачі, які уклали зазначені вище договори 1С:ІТС ПРОФ, а також будь-які інші користувачі ліцензійних продуктів «1С:Підприємство», що зареєстрували свій програмний продукт у правовласника, мають можливість придбати (докупити) необхідну кількість консультацій аудитора. Вартість однієї додаткової консультації наведена нижче. Для придбання слід звернутися до партнерів 1С:Франчайзі.

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, 
грн. з ПДВ 20%

  Інформаційно-консультаційна послуга
  «Консультація аудитора»

450

 

Ми автоматизуємо: