Завантаження...
(056) 766 06 02
Ми в соц. мережах:

Дякуємо Вам за те, що Ви з нами!

Ми дуже вдячні кожному нашому клієнту за те, що він вибрав саме нас! Ми раді новим клієнтам, які нещодавно приєдналися до нашої "сім'ї" і тим клієнтам, які співпрацюють з нами вже дуже давно! Нам дуже приємно, що Ви з нами і ми хочемо дарувати Вам радість і подарунки якомога частіше!

Ви придбали у нас товар або послугу? Ви порадили нас своєму знайомому? Сьогодні загальний свято або у Вас день народження? Якщо Ви наш клієнт Ви отримуєте подарунок у всіх цих випадках! До того ж ми пропонуємо Вам вибрати подарунок самостійно!

Компанія КІТ-2005 впроваджує програму подяки клієнтам "Вільний час"! Тепер Ви відчуєте нашу подяку за кожен день співпраці з нашою Компанією! Отримуйте бонусні "секунди" за придбані товари і послуги, за обслуговування по декількох напрямках і в якості подарунка на свята! Обмінюйте ці "секунди" на цінні подарунки на Вашій персональній сторінці!

Ставайте учасником програми подяки вже сьогодні і отримуйте карту учасника з одним з чотирьох статусів: "Старт", "Стандарт", "Люкс" або "VIP". Чим довше Ви з нами - тим вищий статус Вашої картки і тим більше "секунд" Ви отримуєте! Більша кількість "секунд" дозволить Вам вибрати більше подарунків !

Здійснюйте свої мрії разом з Компанією КІТ-2005! Ви мрієте про нову мікрохвильову піч? Ви хочете оновити свій гардероб? Або Ви давно хотіли у відпустку в теплі краї? Програма подяки клієнтам "Вільний час" допоможе Вам здійснити Ваші мрії! Вкажіть свою мрію, накопичуйте бонусні "секунди" і отримуйте свою унікальну пропозицію!

Докладніше про те, як стати учасником програми подяки "Вільний час" і всі інші умови участі читайте у відповідному розділі на Вашій персональній сторінці за адресою WWW.MY.KIT2005.COM.UA

Ми автоматизуємо: